Interjero dizaino esmė yra tai – kokį poveikį mums daro aplink esančios erdvės. Mes to tiesiogiai nejaučiame, bet tai daro mums didžiulę įtaką. Tinkamai sukurtas interjeras, patogumas, jaukumas, praktiškumas – visa tai labai svarbu.

Geriausi interjero dizaineriai erdves išnaudoja taip, kad mums sukurtų kuo geresnę namų – darbo aplinką, sukurtų teigiamas emocijas. Visa tai nėra taip paprasta padaryti, tam reikia daug žinių, patirties, turėti net meninių savybių, tad tam ir yra reikalingi šios srities specialistai.

Bet dabar paklauskime savęs – kas visgi yra interjeras? Manau daugelis iškart sakys baldai ir nesuklys.

Baldai jau nuo senų senovės kūrė namų interjerus, tai buvo ir patogumas bei poreikis mums ir dizaino visuma mūsų namuose.  Baldų projektavimu, gamyba bei įvairiais dizaino aspektais užsiimi specialios baldų studijos.

virtuves baldai guber Pasinaudodami baldų studijos teikiamomis paslaugomis jūs sukursite optimalų ir unikalų sprendimą jūsų būstui. Virtuvės baldai, spintos ir kiti baldų projektai – štai kur baldų studija Guber.lt ateis jums į pagalbą kaip pats geriausias pagalbininkas. Kvalifikuoti specialistai padės jums eiti pačiu optimaliausiu keliu įsirenginėjant būstą.

Svetainė, virtuvė, kitos erdvės – gali sukurti tikrą meno visumą, pilną harmoniją, tik reikia tinkamai atlikti darbus. Juk baldai tai ne tik naudotis skirti daiktai – tai gali būti tai – kas patrauks ir pamalonins akis – leisis jaustis jaukiai ir maloniai.