spintos guberSpintos ir daiktų laikymas jose turi savas taisykles, kurias vertėtų žinoti kiekvienam iš mūsų, nesvarbu ar tiesiog perkate naują spintą ar įsirenginėjate naują baldų interjerą savo namams. Sieninės, pastatomos, net pakabinamos spintos – jų yra išties įvairių, bet tai kaip derėtų laikyti daiktus jose – galima laikytis visoms spintoms.

Jeigu prisimenate maisto piramidę iš mokyklos laikų, tas pats principas galioja ir čia. Pagrindą sudaro svarbiausi ir labiausiai naudojami daiktai, retkarčiais naudojami nebus taip patogiai pasiekiami – na o retai naudojami bus kažkur ten, kur yra vietos, bet nėra patogu kaskart paimti.

Gerai apmastykite – kokie rūbai ar daiktai yra Jūsų naudojami kasdien – tai dėkite patogiausioje ir geriausiai pasiekiamoje vietoje. Daiktus spintose grupuokite – kelnės prie kelnių, megztiniai prie megztinių ir tt. – tvarka čia yra svarbiausia. Tvarkinga spinta garantuos jums sutaupytą laiką.

Jeigu spinta turi atvirų lentynų rekomenduotina ten laikyti daiktus, kurie neapkraus ir nesugadins bendro kambario dizaino. Geriausia palikti tik akcentus ar svarbius dalykus, o visa kita laikyti spintoje, organizuotoje ir tinkamoje vietoje, pagal svarbą.

Baldų dizainerių komanda padės jums išsirinkti tinkamiausią spintą Jūsų daiktams. Jeigu yra poreikis gali būti sukurta speciali puikiai kambario specifikacijas išnaudojanti spinta su kuria ne tik sutaupysite vietos, bet ir kambarys atrodys stilingai.

Guber.lt baldų studijos pagrindinė veikla – baldu projektavimas ir gamyba. Pas mus dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgalaikę patirtį baldų gamyboje. Baldus projektuoja dizaineriai, pritaikydami spalvas pagal esamą patalpų situaciją/spalvyną.