Vonios kambarys yra vienas mums svarbiausių patalpų būste. Švara, tvarka, grožis – tiesiog to reikalaujame. Juk niekas nenori eiti į mažą, apkrautą ir nusitrynusį vonios kambarį. Jame dažniausiai dominuoja plytelės – dėl drėgmės, kurios šioje patalpoje pakanka.

guber vonios baldai g1
Guber vonios baldai

Bene svarbiausias aspektas yra erdvumas. Didelis ir erdvus vonios kambarys – visų noras, todėl pagal galimybes visi stengiasi išgauti kiek įmanoma daugiau erdvės jam. Žinant, kad įvairios spintelės vonioje tiesiog būtinos(juk daug geriau viską sudėti į tam skirtas vietas ir uždaryti, kad nebūtų matyti begalės daiktų) svarbu ir tinkamai išnaudoti erdvę, kad jos neužkrautų vonios kambario o puikiai ir išmaniai įsikomponuotų į bendrą erdvę ir ją maksimaliai gerai išnaudotų.

 

Taupyti vonios baldų atžvilgiu nederėtų – tai vienas iš kambarių kur baldai patiria ir temperatūrų ir drėgmės kaitą. Reikia rinktis kokybiškus ir gerus baldus, kurie pritaikyti tarnauti Jums vonioje. Renkantis pigius vonios kambario baldus jūs sutaupysit tik pirkimo momentu, nes po metų kitų jie pradės byrėti – drėgmė ir temperatūrų kaita padarys savo. tada jums vėl reiks naujų baldų – tokiu būdu verčiau iškart įsigyti brangesnį, bet kokybišką produktą kuris jums tarnaus begalę metų.

Jeigu nesate tikri kokių Jums baldų reikia, susisiekite su Guber baldų studija kuri Jums padės surasti tinkamiausią sprendimą Jūsų vonios kambariui. Guber baldų studija sukurs išskirtinius Jūsų vonios kambariui tinkančius baldus – taip turėsite ir puikų dizainą ir aukštą kokybę. Baldai projektuojami ir kuriami aukšto lygio specialistų iš geriausių medžiagų pasitelkiant aukšto lygio techniką. Kadangi baldai kuriami pagal Jūsų patalpos specifikacijas ir išdėstymą Jūs galėsite išsaugoti labai daug vietos – o juk erdvi ir stilinga vonia – kiekvieno noras.

Guber.lt galite rasti skiltį “vonia” – ten Guber baldų studijos atlikti vonios kambario baldų projektai.

Jeigu Jus domina ne vien vonios kambario, bet ir kiti baldai – Jūs esate tinkamoje vietoje. Guber.lt baldų studijos pagrindinė veikla – baldu projektavimas ir gamyba. Čia dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgalaikę patirtį baldų gamyboje. Pasirinkę Guber tikrai nenusivilsite.