Erdvi ir neapkrauta virtuvė – tai ko nori visi. Lengvai pasiekiamos virtuvės erdvės, ypač kai gaminame maistą, tai ko reikia visiems. Vienas iš svarbiausių aspektų yra baldų spalva. Tai gali būti erdvės suteikianti balta, kontrastai tarp juodos ir baltos ar tamsi ir solidi spalva. Priklauso ką mėgstate patys. Švelnios spalvos – nuramins, ryškesnės gali suteikti energijos ir nuteikti geram dienos darbui. 

Geriausia kurti visą virtuvės baldų interjerą iškarto – tada galima bus sukurti harmonišką ir vieninga erdvę. Baldų studijos kurios būtent tuo ir užsiima gali puikiai išnaudoti ir sukurti jums nuostabų baldų interjerą, nes dirba specialistai kurie puikiai moka derinti spalvas, išnaudoti specifines erdves ir tt.

Baldų praktiškumas bei dizainas – du svarbūs dalykai – ar norite, kad jūsų virtuvė būtų itin praktiška, ar norite išskirtinių meninių aspektų – viskas priklauso nuo jūsų. Šių laikų technologijos leidžia sukurti nuostabius techninius sprendimus puikiu dizainu.

Kokybė bei kaina – šiuo klausimu įvarios baldų studijos gali kalbėti įvairiai. Baldų studija Guber jums gali pasiūlyti nepriekaištingą kokybę už protingą kainą. Studijos darbus galite rasti skiltyje projektai.

Guber.lt baldų studijos pagrindinė veikla – baldu projektavimas ir gamyba. Čia dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgalaikę patirtį baldų gamyboje. Baldus projektuoja dizaineriai, pritaikydami spalvas pagal esamą patalpų situaciją/spalvyną.